Оригінальний пуф-столик BONO HALMAR

,7 july 2023

Сучасний дизайн інтер'єрів дуже вимогливий до декору: прикраси кімнати повинні мати практичне значення, конкретну функцію. А непотрібним речам у кімнаті місця немає, навіть якщо вона простора, адже дрібні деталі захаращують простір та позбавляють відчуття свіжості, чистоти та порядку. Круглий пуф Bono Halmar у м'якій, приємній на дотик оббивці світло-сірого кольору – ідеальний приклад функціонального декору – витвір мистецтва, без якого складно обійтися в побуті.

Пуф Bono Halmar

Сидіння пуфу перевертається за допомогою тканинного хлястика, з іншого боку знаходиться шпонована стільниця із МДФ зі зручними бортом і прорізаними в ньому ручками, яка також може використовуватися як таця. Дерев'яний малюнок стільниці гармонійно доповнює орнамент фактурної стібки тканини на круглих боковинах пуфика.

Пуф Bono Halmar

Такий предмет меблів не буде самотньо стояти десь у кутку, збираючи на собі забуті дрібниці, оскільки багатофункціональний. Пуф Боно стане і столиком, і тацею і зручною ємністю для зберігання замість газетниці і, звичайно ж, прикрасить приміщення завдяки своєму чудовому дизайну.

Поделиться: