Столи преміум-класу HALMAR зі шпонованими стільницями

,4 august 2023

Для високотехнологічної кухні, просторої їдальні та сучасної вітальні потрібен стіл з гарною якістю покриття та шикарним зовнішнім виглядом. При цьому обідній стіл має бути функціональним, екологічним, легким у догляді.

Обідній стіл RADUS 160 HALMAR

Компанія HALMAR представляє в своєму асортименті столи преміум-класу зі шпонованими стільницями різних способів обробки залежно від того, для якого приміщення підбирається стіл з дерев'яним покриттям. Столи з натуральним шпоном – відмінний вибір для вітальні, стільниця зі шпонованої МДФ – більш практичний варіант для їдальні або кухні.

Обідній стіл LARSON HALMAR

Столи, облицьовані натуральним шпоном, практично не відрізняються від столів з масиву дерева, але при цьому можуть бути і глянцевими, оскільки масив зазвичай вкривають тільки напівматовими лаками. Покриття із пластин шпону передає унікальний малюнок дерева, до нього так само приємно торкатися, як і до столів із масиву.

Обідній стіл DERRICK HALMAR

Якщо ви плануєте активне щоденне використання столу з натуральним покриттям, рекомендуємо звернути увагу на моделі з стільницями зі шпону на фанері, меблевому щиті або МДФ – вони міцні, довговічні та стійкі до пошкоджень.

Обідній стіл DICKSON HALMAR

Хоча столи з натуральним шпоном з деревних зрізів вибирають частіше для прикраси віталень, останнім часом їх часто використовують для меблювання кухонь, їдалень у стилі лофт або індустріальному. Пошкодження, що з'являються з часом, на шпонованій поверхні не усувають - це додає столу автентичності.

Поделиться: