Настінні та підлогові тумби ТВ LIVO HALMAR в стилі хайтек

,17 january 2024

Сьогодні вітальня передбачає обов'язковий центр у вигляді ТВ з екраном великої діагоналі, що потребує якісної, стильної тумби під телевізор, яка прикрашатиме приміщення та не відволікатиме глядачів під час перегляду медіа. Польська фабрика Halmar пропонує асортимент тумб ТВ на будь-який смак.

Тумба під телевізор Halmar

Особливо пасуватимуть до сучасних залів настінні та підлогові хайтек тумби серії LIVO, серед яких знайдеться така модель, що максимально відповідатиме вашим очікуванням і легко поєднуватиметься з іншими меблями у вашому домі:

 • LIVO RTV-160W HALMAR – біла навісна тумба з двома закритими відділеннями та глянцевими фасадами з МДФ, що відкриваються за допомогою натискання на них.
 • LIVO RTV-160S HALMAR – підлогова версія LIVO RTV-160.
 • LIVO RTV-180W HALMAR – біла навісна ТВ тумба з підсвіткою скляної полиці.
 • LIVO RTV-180W HALMAR (дуб вотан) – версія LIVO RTV-180W з підсвіткою скляної полиці кольору дуб вотан.
 • LIVO RTV-160S HALMAR (дуб вотан) – чорна підлогова тумба ТВ з фасадами відтінку дуб вотан завширшки 160 см.
 • LIVO RTV-160W HALMAR (дуб вотан) – настінна чорна тумба з фасадами дуб вотан з двома закритими відділеннями.
 • Тумби під телевізор Halmar в інтер'єрі

  Усі телевізійні тумби Хальмар виготовлені з високоякісних матеріалів, включаючи МДФ та загартоване скло, що гарантує їх надійну багаторічну службу. Місткі полиці та шухляди забезпечують достатньо місця для зберігання вашого мультимедійного обладнання, DVD-дисків та інших аксесуарів. Тумби розроблені для моніторів різних розмірів і ваги, то ж гарантовано знайдете ідеальний варіант під свій телевізор. Завдяки сучасному дизайну, довговічності та функціональності колекція LIVO є чудовим вибором для тих, хто шукає високоякісну тумбу ТВ в стилі хайтек.

  Поделиться: