Меблі для дитячої від HALMAR

,11 april 2017

Дитяча кімната – це свого роду адаптована модель величезного дорослого світу. Тут дитина за допомогою ігор, іграшок, книг, меблів формує відношення до навколишнього світу. Інтер’єр дитячої кімнати відіграє величезну роль у розвитку особистості дитини. Від того, наскільки зручно, комфортно і приємно знаходитися в ній найчастіше залежить його бажання вчитися, інтерес до життя, розвиток різних навичок і талантів. Слід пам’ятати, що дитяча кімната грає в житті вашої дитини ту ж роль, що і вся квартира в житті дорослого. Вона служить йому одночасно і спальнею і вітальнею і ігровою кімнатою, а для дітей шкільного віку, ще й місцем для навчання. Тому величезну роль в інтер’єрі дитячої відводиться меблям. Дитячі меблі повинні бути не просто зручними і функціональними, але і відповідати віку і зростанню дитини. Це одна з необхідних умов. Меблі для дитячої HALMAR - розроблені спеціально для оформлення дитячої кімнати. Затишні ліжка від HALMAR подарують вашій дитині не лише солодкі сни, а й ігровий майданчик для розваг.

КРОВАТЬ ДВУХЪЯРУСНАЯ NEO PLUS HALMAR (ОЛЬХА)

Яскраві столики і стільці надихнуть на навчання і творчість.

СТОЛ ДЕТСКИЙ SIMBA PROSTOKAT HALMAR (КРАСНЫЙ)Практичні стелажі допоможуть створити індивідуальний інтер'єр, враховуючи потреби та побажання вашого сина чи дочки.

СТЕЛЛАЖ ДЕТСКИЙ METRO HALMAR


Всі конструкції виготовлені з високоякісних матеріалів, абсолютно безпечних для здоров'я дитини. З дитячими меблями Хальмар ваш малюк буде рости здоровим і щасливим!

Меблі для дитячої HALMAR

Поделиться: