Дитячі обертові крісла на коліщатах FLASH HALMAR

,27 july 2023

Якщо дитина проводить багато часу за комп'ютером навчаючись та граючи, важливо забезпечити їй належну підтримку та комфорт. Саме для цього польська компанія Halmar (Халмар) створила дитячі комп'ютерні крісла Flash 2: рожеве на сірому – для дівчат, та зелене на сірому – для хлопчиків.

Кресло детское FLASH 2 HALMAR

Оббивка сидіння та спинки крісел Flash 2 виконана з мембранної тканини сірого кольору, що забезпечує довгий термін служби матеріалу, легке очищення від забруднень та комфортні умови під час використання. Крім того, мембрана декорована яскравими вставками, що робить крісло дійсно привабливим для дітей.

Зручність крісел забеспечує поворотний каркас з коліщатками. Дитина може легко рухатись за робочим столом без необхідності підніматись з місця, що забезпечує збереження її концентрації та уникнення надмірного напруження під час гри чи навчання.

Ще однією корисною функцією крісла Flash 2 є можливість регулювання висоти. Завдяки газліфту, висота сидіння може змінюватись в діапазоні від 36 до 49 см, що робить крісло зручним для дітей різного віку та забезпечує правильну позу під час гри або навчання за комп'ютером. Максимальне навантаження становить 80 кг, що гарантує довгий термін служби крісла, а також можливість використання не тільки для дітей, але і для підлітків.

Дитячі обертові крісла Флеш відповідають всім вимогам, щоб стати ідеальним меблевим рішенням для дитячої кімнати. Їх стильний дизайн, комфортність, функціональність та довговічність роблять їх незамінним елементом для кожного юного геймера чи учня. Власне крісло Flash 2 Halmar - це кращий спосіб поєднати навчання, розваги та здоровий відпочинок для дитини.

Поделиться: